UAB Headex BE- in Belgium

Puikus darbo pasiūlymas norintiems dirbti gerai apmokamą darbą Belgijoje. Mūsų klientė - Belgijos logistikos įmonė, kurios veikla - krovinių pervežimas Belgijos teritorijoje.

  • Krovinių pervežimas iš logistikos sandėlio į prekybos centrus ir parduotuves Belgijoje;

  • Krovinių iškrovimas ir pakrovimas.

  • Apgyvendinimą Belgijoje, naujuose būstuose;

  • Puikų, laiku mokamą atlyginimą;

  • Ilgalaikį darbą.

  • CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

  • Patirtis su krovinių pervežimu;

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Privalumas - nuosavas automobilis.

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Puikus darbo pasiūlymas norintiems dirbti gerai apmokamą darbą Belgijoje. Mūsų klientė - Belgijos logistikos įmonė, kurios veikla - krovinių pervežimas Belgijos teritorijoje.

Mes siūlome (Text Only): - Apgyvendinimą Belgijoje, naujuose būstuose; - Puikų, laiku mokamą atlyginimą; - Ilgalaikį darbą.

Reikalavimai (Text Only): - CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas; - Patirtis su krovinių pervežimu; - Geros anglų kalbos žinios; - Privalumas - nuosavas automobilis.